هفتمین کنگره ملی علوم ترویج و آموزش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست پایدار ایران

 

با کمال مسرت به استحضار عموم علاقمندان و صاحب نظران عرصه علم ترویج و آموزش کشاورزی می رساند پیرو موافقت هیات مدیره محترم انجمن ترویج و آموزش کشاورزی ایران و هیات رئیسه محترم دانشگاه بوعلی سینا بحول و قوه الهی "هفتمین کنگره ملی علوم ترویج و آموزش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست پایدار ایران" در روزهای 3 لغایت 5 شهریورماه 1397 در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین، شهر همدان و در دانشگاه بوعلی سینا برگزار می‏گردد.

 

این همایش علمی بزرگترین گردهمایی متخصصین و صاحب نظران این رشته علمی در کشور عزیز ما می ‏باشد که به صورت دو سالانه برگزار می ‏شود. بدینوسیله از کلیه متخصصان و محققان دعوت می‏ شود تا با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خویش در این کنفرانس شرکت نمایند.
ضمنا از کلیه فرهیختگان گرامی درخواست می‏ شود با توجه به تجربیات خویش از کنگره ‏های قبلی، ما را از پیشنهادهای خویش بهره ‏مند سازند تا شاهد برگزاری یک محفل علمی ارزشمند و متفاوت باشیم. آدرس پست الکترونیکی iaeea2018@basu.ac.ir آماده دریافت نقطه نظرات شما عزیزان است.
به اطلاع علاقمندان به شرکت در هفتمین کنگره ترویج کشاورزی و منابع طبیعی می رساند که مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 15 تیرماه 97 تمدید شد.
لازم به ذکر است مهلت ارسال مقالات به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
کمیته علمی کنگره
به اطلاع پژوهشگران، محققان و علاقه مندان به شرکت در هفتمین کنگره ترویج کشاورزی و منابع طبیعی می رساند، بر اساس مجوز 30 اردبهشت سال 97،این کنگره در سایت Isc نمایه شده است.
کمیته علمی کنگره